Makina përplas 3 këmbësorë në Tiranë

Publikuar më: 15/8/2022, ora 21:03
aksident naten makina perplas kembesoret 1280x720

Makina përplas 3 këmbësorë në Tiranë

Publikuar më: 15/8/2022, ora 21:03

Një aksident me pasojë 3 të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në afërsi te “Kodra e Diellit”. Sipas policisë, shtetasja D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar këmbësorët B. H., 60 vjeç, V. H., 57 vjeçe dhe A. T., 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.