Të shtëna me armë në Laç-Fushë Krujë, plagoset një person

Publikuar më: 23/8/2022, ora 08:19
policia tritol plagosje 1269x720

Të shtëna me armë në Laç-Fushë Krujë, plagoset një person

Publikuar më: 23/8/2022, ora 08:19

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë.

Sipas të dhënave paraprake, ka mbetur i plagosur 60-vjeçari Besim Zeneli banues në zonën e Shullazit në Kurbin.

Zeneli është qëlluar nga persona të panjohur, ndërsa ishte pranë dyqanit të tij të fruta-perimeve, në buzë të rrugës, ndërkohë që dinamika është ende e paqartë.

Policia ka shoqëruar 3 persona në komisariat që mendohet se kanë dijeni për ngjarjen, mes të cilëve mendohet të jetë dhe autori.