66-vjeçari nga Tirana shkon i plagosur në spital, ndërron jetë

Publikuar më: 25/8/2022, ora 07:41
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

66-vjeçari nga Tirana shkon i plagosur në spital, ndërron jetë

Publikuar më: 25/8/2022, ora 07:41

Një 66-vjeçar në Tiranë ka humbur jetën, mëngjesin e së enjtes, pasi dyshohet se është vetëplagosur me një armë gjahu.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Misto Mame”, ku shtetasi K. Xh., 66 vjeç, në rrethana ende të paqarta ka qëlluar veten me çifte.

Ai u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mund të mbijetonte për shkak të plagëve të marra. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për motivin e kësaj ngjarje.