Gara e rrallë: hoverboard kundër makinës së garave

Publikuar më: 29/8/2022, ora 13:20
gara 1280x709

Gara e rrallë: hoverboard kundër makinës së garave

Publikuar më: 29/8/2022, ora 13:20

Një garë e veçantë u zhvillua ditën e diel, në pistën Spa-Francorchamps të Belgjikës.

Përpara garës së Formula 1, organizatorët kishin ideuar një duel mes një “hoverboard”-i dhe një makine.

Shijojeni më poshtë spektaklin që u pa në pistën belge: