Ngjarje e rëndë në Korçë, babai përplas aksidentalisht djalin e mitur

Publikuar më: 30/8/2022, ora 21:21
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Ngjarje e rëndë në Korçë, babai përplas aksidentalisht djalin e mitur

Publikuar më: 30/8/2022, ora 21:21

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e së martës në qytetin e Korçës, ku shtetasi R.K. përplasi aksidentalisht djalin e tij të mitur.

6-vjeçari është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit dhe ndodhet në  kujdesin intensiv të mjekëve.

Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.