Aksident me vdekje në Fier

Publikuar më: 31/8/2022, ora 07:26
aksident ne elbasan 1081x720

Aksident me vdekje në Fier

Publikuar më: 31/8/2022, ora 07:26

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit”, 49-vjeçari nga Kosova me iniciale F. M., duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin H. R., 75 vjeç, banues në Cakran, Fier.

U shoqërua në Komisariat drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.