Kamionçina përplaset me trafikndarësen, ndërron jetë drejtuesi i mjetit

Publikuar më: 31/8/2022, ora 09:45
aksidenti 1280x720

Kamionçina përplaset me trafikndarësen, ndërron jetë drejtuesi i mjetit

Publikuar më: 31/8/2022, ora 09:45

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë.

Në Mjull Bathore, një kamionçinë që po transportonte viça është përplasur me trafikndarësen dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e aksidentit.