Bie nga lartësia ndërsa kulloste bagëtitë, humb jetën

Publikuar më: 3/9/2022, ora 16:31
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Bie nga lartësia ndërsa kulloste bagëtitë, humb jetën

Publikuar më: 3/9/2022, ora 16:31

Një 53 vjeçar në Martanesh ka humbur jetën aksidentalisht ndërsa ra nga një lartësi e madhe.

A.B. ishte duke kullotur bagëtitë kur ra nga një shkëmb dhe për pasojë mori plagë të rënda. Ai u transportua drejt spitalit të Traumës Tiranë, për ndihmë më të specializuar mjekësore, por nuk mundi jetën të mbijetonte.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.