Real Madrid merr fitoren e katërt, nuk e ndal dot as Betis

Publikuar më: 3/9/2022, ora 18:38
a13cb6106a47b27fc53d62b65c62916ao2

Real Madrid merr fitoren e katërt, nuk e ndal dot as Betis

Publikuar më: 3/9/2022, ora 18:38

Real Madrid ka marrë fitoren e 4 radhazi në këtë nisje sezoni të La Liga.

Vendasit fituan me rezultatin 2-1 përballë Betis, i cili gjithashtu përpara këtij takimi numëronte vetëm fitore.

Për djemtë e Ancelotti shënuan Vinicius dhe Rodrigo, ndërsa për miqtë realizoi Sergio Canales.