E mbështjellë me flamurin kuqezi e duke hedhur valle, Rita Ora “elektrizon” Tiranën

Publikuar më: 6/9/2022, ora 23:17

E mbështjellë me flamurin kuqezi e duke hedhur valle, Rita Ora “elektrizon” Tiranën

Publikuar më: 6/9/2022, ora 23:17

Qindra qytetarë shijuan në sheshin “Skënderbej” koncertin e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Mbrëmja nisi me performancën e Ronela Hajatit, Semi Jaupajt dhe Kidës, për t’u “ndezur” kur në skenë u ngjit Rita Ora e mbështjellë me flamurin kuqezi.

Edhe balerinët shoqërues ishin veshur me ngjyrat e flamurit tonë, duke “elektrizuar” publikun e pranishëm në shesh.