Kategoria superiore, Kukësi përballë Teutës, Gega: Duhet të flasim në fushë

Publikuar më: 9/9/2022, ora 11:35
gega 1 1280x720

Kategoria superiore, Kukësi përballë Teutës, Gega: Duhet të flasim në fushë

Publikuar më: 9/9/2022, ora 11:35

10 ndeshje me humbje përballë Teutës, por këtë herë fitorja për Kukësin është një detyrim. Verilindorët nuk po kalojnë një formë të mirë dhe këtë javë ndeshen me durrsakët e Bledi Shkëmbit, që gjithashtu kërkojnë fitoren e parë në kampionat.

Pas përmbysjes nga Kastrioti, Kuksianët do të luajnë vetëm për të fituar.

Edhe futbollisti, Shqipërim Taipi, tregoi se skuadra do të ndryshojë dhe dueli me Teutën do të jetë kthesa e kampionatit.

Teuta-Kukësi luhet këtë të premte në orën 17:45.