Shmanget tragjedia, po kërcënonte gruan me thikë, arrestohet 54-vjeçari në Fier

Publikuar më: 9/9/2022, ora 12:50
thike ne dore 46000 640x360 1

Shmanget tragjedia, po kërcënonte gruan me thikë, arrestohet 54-vjeçari në Fier

Publikuar më: 9/9/2022, ora 12:50

Policia e Fierit arrestoi një 54-vjeçar, i cili po kërcënonte bashkëshorten e tij me thikë.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Fier, mbrëmjen e djeshme, pasi kanë marrë njoftim se në fshatin Radostinë Fasko, konflikti midis shtetasit M. B. dhe bashkëshortes së tij kishte agravuar, menjëherë kanë organizuar punën dhe falë ndërhyrjes së menjëhershme, kanë parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit që mund të kishte pasoja të rënda për jetën e bashkëshortes së shtetasit të arrestuar”, tha Policia. 

54-vjeçari, banues në Radostinë Fasko, u kap me thikë në dorë, duke kanosur për jetën, bashkëshorten e tij.