Nga Tirana, Rita Ora “arratiset” në Rio de Zhaneiro

Publikuar më: 11/9/2022, ora 18:20

Nga Tirana, Rita Ora “arratiset” në Rio de Zhaneiro

Publikuar më: 11/9/2022, ora 18:20

Pas koncertit të pak ditëve më parë në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, këngëtarja Rita Ora ka fluturuar për në Rio de Zhaneiro.

E shtuna ishte një ditë pushime për të, stafin dhe miqtë e saj, të cilët kanë zgjedhur detin për t’u relaksuar. Si gjithmonë, Rita nuk zhgënjen asnjëherë teksa ka ekspozuar linjat e saj.

Megjithatë, qëllimi i këtij udhëtimi në Brazilin e largët nuk ishin pushimet, pasi këngëtarja me origjinë shqiptare, do të marrë pjesë mbrëmjen e së dielës në festivalin Rock In Rio.