Panik në ndeshjen e Superiores, lojtari mbetet i gjakosur në fushë

Publikuar më: 11/9/2022, ora 15:40
BYLIS 1280x713

Panik në ndeshjen e Superiores, lojtari mbetet i gjakosur në fushë

Publikuar më: 11/9/2022, ora 15:40

Stivian Janku, mbrojtësi i Bylisit pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen e kësaj të diele mes Laçit dhe Bylisit.

Në një tentativë për të larguar një top nga zona e tij, Velksoski goditi Jankun. Ai përfundoi i gjakosur, por fatmirësisht pasi mori ndihmën e mjekëve, arriti të rifutej sërish në fushë.