Aksident në Tiranë, makina përfundon në trotuar

Publikuar më: 12/9/2022, ora 21:35
Untitled design 1 859x720

Aksident në Tiranë, makina përfundon në trotuar

Publikuar më: 12/9/2022, ora 21:35

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në kryeqytet, përballë QSUT-së.

Drejtuesi ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka përfunduar në trotuar.

Shkaqet e aksidentit janë të paqarta, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.