Eurogol nga një 41-vjeçar në Europa League

Publikuar më: 15/9/2022, ora 22:22

Eurogol nga një 41-vjeçar në Europa League

Publikuar më: 15/9/2022, ora 22:22

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar mbrëmjen e së enjtes në Europa League dhe ai ka ardhur nga një 41-vjeçar.

Kapiteni i Betis, Joaquin, shënoi golin e dytë për skuadrën e tij në minutën e 39-të ndaj Ludugorets, duke treguar klasin që zotëron ende.