Nis vjeshta, rrebeshe shiu e ulje të temperaturave

Publikuar më: 17/9/2022, ora 07:57
parashikimi i motit foto e madhe 1024x576

Nis vjeshta, rrebeshe shiu e ulje të temperaturave

Publikuar më: 17/9/2022, ora 07:57

Për pak orë, moti kapërcen nga vera në vjeshtë. Fundjava sjell reshje të dendura shiu dhe rënie të temperaturave me 6-7°C, duke shpalosur normalitetin e stinës së vjeshtës.