Vllaznisë i mjafton një minutë, merr fitoren dhe vendin e tretë

Publikuar më: 18/9/2022, ora 20:01
vllaznia 1280x720

Vllaznisë i mjafton një minutë, merr fitoren dhe vendin e tretë

Publikuar më: 18/9/2022, ora 20:01

Vllaznia kthehet në vendin e tretë të Superiores me fitoren minimale ndaj Kastriotit, duke u ngjitur në kuotën e 9 pikëve.  

Shkodranët kaluan menjëherë në avantazh, që në minutën e parë, kur një aksion i Malës u finalizua me një goditje të bukur nga Hoxhaj.

Shkodranet patën raste të tjera, por rrezikuan në pjesën e dytë edhe të barazohen nga krutanët, në një lojë të ekuilibruar.