Ish-lojtari i Juves humb kontrollin dhe dhunon dy kundërshtarë

Publikuar më: 21/9/2022, ora 21:39

Ish-lojtari i Juves humb kontrollin dhe dhunon dy kundërshtarë

Publikuar më: 21/9/2022, ora 21:39

Douglas Costa, ish-sulmues i Bayern Munchen dhe Juventus, ka qenë protagonist i një episodi të shëmtuar në fushën e lojës.

Braziliani, i cili aktualisht luan në SHBA me LA Galaxy, humbi kontrollin në ndeshjen ndaj Colorado Rapids dhe goditi dy kundërshtarë, duke marrë kartonin e kuq nga arbitri.