Momenti i frikshëm kur kamioni bie nga mbikalimi dhe merr flakë

Publikuar më: 22/9/2022, ora 12:09

Momenti i frikshëm kur kamioni bie nga mbikalimi dhe merr flakë

Publikuar më: 22/9/2022, ora 12:09

Momenti i tmerrshëm, kur një kamion bie nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër, është kapur në kamera. Ngjarja ka ndodhur në Teksas, SHBA. Kamioni i shërbimit postar USPS përplaset fillimisht me barrierat mbrojtëse, më pas shembet mbi makinën tjetër e më pas merr flakë. Nga aksidenti tragjik humbi jetën drejtuesi i kamionit, i identifikuar si 71-vjeçari Gustavo Gomez. Sipas mediave lokale, ai bënte këtë punë prej 21 vitesh.