Tjetër aksident me vdekje në aksin Elbasan-Peqin

Publikuar më: 22/9/2022, ora 10:24
aksidenti bishqem 1280x720

Tjetër aksident me vdekje në aksin Elbasan-Peqin

Publikuar më: 22/9/2022, ora 10:24

Pas aksidentit të mbrëmjes së të mërkurës, ku një person humbi jetën dhe dy mbetën të plagosur, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë fshatin Bishqem, ku raportohet se një person ka humbur jetën.

Një automjet tip furgon ka përplasur një motor dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.