Grabitës me armë në shtëpi, çaste tmerri për Di Maria dhe Vlahovic

Publikuar më: 6/10/2022, ora 22:28
vlahovic di maria 1280x720

Grabitës me armë në shtëpi, çaste tmerri për Di Maria dhe Vlahovic

Publikuar më: 6/10/2022, ora 22:28

Grabitës të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e futbollistit të Juventusit, Angel Di Maria, i cili ishte në shoqërinë e shokut të tij të ekipit, Dusan Vlahovic.

Fatmirësisht, reagimi i policisë së Torinos ka qenë i shpejtë, duke ndërhyrë menjëherë sapo ka rënë alarmi.

“Gazzetta dello Sport” bën me dije se një nga grabitësit është arrestuar.