Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

Publikuar më: 7/10/2022, ora 08:06
aksident naten tirane durres 1280x718

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

Publikuar më: 7/10/2022, ora 08:06

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar, mëngjesin e së premtes, në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas të dhënave paraprake, makina që drejtonte 44-vjeçari H.P. doli nga rruga dhe për pasojë ky i fundit ndërroi jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.