Duma lë mandatin, kolegët në lot

Publikuar më: 8/11/2022, ora 11:08

Duma lë mandatin, kolegët në lot

Publikuar më: 8/11/2022, ora 11:08

Njoftimi i Grida Dumës për lënien e mandatit të deputetes u prit me trishtim nga kolegët e saj.

Në sallën e konferencës për shtyp të Kuvendit ishin të pranishëm Flutura Açka, Agron Gjekmarkaj dhe Greta Bardeli.

Ndërkohë që Duma fliste, kolegët e saj janë parë me lot në sy.