Shtylla i mohon golin e parë Asllanit me Interin në Serie A

Publikuar më: 9/11/2022, ora 22:36
Screenshot 2 7 1137x720

Shtylla i mohon golin e parë Asllanit me Interin në Serie A

Publikuar më: 9/11/2022, ora 22:36

Rezultati 6-1 i Interit ndaj Bologna-s ka bërë që Inzaghi të aktivizojë në minutën e 74-t Asllanin. Mesfushori shqiptar u fut menjëherë me grintën që e karakterizon dhe në një goditje nga distanca ishte shtylla që i ndali golin e parë me Interin në Serie A.