Modric vë veten në lojë pas gabimit foshnjarak

Publikuar më: 11/11/2022, ora 08:36

Modric vë veten në lojë pas gabimit foshnjarak

Publikuar më: 11/11/2022, ora 08:36

Luka Modric ka habitur të gjithë tifozët e futbollit me rastin e humbur në ndeshjen Real Madrid-Cadiz, të fituar 2-1 nga madrilenët.

Kapiteni i Realit, në minutën e 79, nuk përfitoi nga një pasim i Vinicius dhe me portën e boshatisur e dërgoi topin jashtë.

Pas ndeshjes, kroati bëri shaka me veten në rrjetet sociale.

“Thonë që paskam humbur një rast shumë të pastër”, shkroi mesfushori kroat në Twitter.