Digjet makina e një biznesmeni në Lezhë

Publikuar më: 19/11/2022, ora 09:30
Digjet Makina Shengjin Flake Zjarr 1024x576

Digjet makina e një biznesmeni në Lezhë

Publikuar më: 19/11/2022, ora 09:30

Makina e një biznesmeni të njohur në Lezhë është shkrumbuar nga flakët gjatë natës. Policia njofton se automjeti u konstatua duke u djegur rreth orës 4: 00 të mëngjesit të sotëm në Ishull Shëngjin.

Mjeti ka qenë i parkuar në anë rruge dhe për pasojë është djegur plotësisht.

Grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe përcaktimin e shkakut te djegies.