“Do të blej një ishull dhe do të jetoj aty me shumë gra”, sulmuesi brazilian zbulon planin e pensionit

Publikuar më: 21/11/2022, ora 12:48

“Do të blej një ishull dhe do të jetoj aty me shumë gra”, sulmuesi brazilian zbulon planin e pensionit

Publikuar më: 21/11/2022, ora 12:48

Sulmuesi kryesor i Brazilit, Richarlison, ka shkaktuar polemika me intervistën e tij të fundit, ku tregon planin që ka në mendje pas tërheqjes nga futbolli.

Futbollisti i Tottenham tha se pasi të varë këpucët në gozhdë, do të blejë një ishull dhe do të qëndrojë aty, së bashku me shumë gra.

Deklarata e 25-vjeçarit ka bërë shumë bujë në të gjithë Brazilin, me shumë komentues që kanë kritikuar mënyrën e të menduarit të Richarlison, që ngjan me atë të Ronaldinhos.