Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 16%
  • Të drejtë 25%
  • Të vonuar 59%

Formacioni më i shtrenjtë i Kupës së Botës

Nga A2 CNN
21 Nëntor 2022, 23:17 | Aktualitet
Formacioni më i shtrenjtë i Kupës së Botës

Spektakli 6-2 i Anglisë me Iranin nuk ishte thjeshtë një rastësi sepse kombëtarja e “Tre Luanëve”, përveçse është skuadra me vlerën më të madhe në këtë turne, ka edhe 3 lojtarë në formacionin më të shtrenjtë të Kupës së Botës, më shumë se kombëtaret e tjera.

Saka, Foden dhe Bellingham, është treshja e teknikut Southgate për të synuar të fitojë trofeun në Katar. Në krye të këtij formacioni qëndron Mbappe me vlerë 160 milionë euro.

https://youtu.be/neKzZE_O9o4

Ditari A2 CNN