Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 89%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 11%
  • Lodhja fizike 0%

Kombinimet e jashtëzakonshme Theo-Mbappe, goli i Francës

Nga A2 CNN
26 Nëntor 2022, 23:01 | Futboll
Kombinimet e jashtëzakonshme Theo-Mbappe, goli i Francës

Hair Zeqiri ka komentuar në ‘murin magjik’ dhe golin e radhës të Kylian Mbappe përballë Danimarkës.

Ish-lojtari i Kombëtares vlerëson kombinimet e shpejta dhe të sakta mes Hernandez dhe sulmuesit francez që vunë disa herë në vështirësi mbrojtjen daneze.

“Kemi kombinime teknike mes Theo dhe Mbappe dhe shohim që është lojtari danez që ka gabuar në momentin e shpërthimit të Hernandez. Dhe në momentin e kthimit të topit janë tre lojtarë të paorganizuar për të kundërshtuar Mbappe”, u shpreh Zeqiri.

https://www.youtube.com/watch?v=kgOgvaq9jAg

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli