Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 16%
  • Të drejtë 25%
  • Të vonuar 59%

Si “dogji” Morata mbrojtësin Sule në golin e parë të Spanjës

Nga A2 CNN
27 Nëntor 2022, 22:26 | Futboll
Si “dogji” Morata mbrojtësin Sule në golin e parë

Tefik Osmani ka komentuar në “Murin magjik” golin e Alvaro Moratës, që i dha avantazhin e përkohshëm Spanjës ndaj Gjermanisë.

“Morata i mori kohën qendërmbrojtësi Sule, duke ardhur pas krahëve. Mbrojtësi nuk duhet të ulë kokën dhe të shikojë vetëm përpara”, tha Osmani.

https://www.youtube.com/watch?v=ewG6sOxgVQc

Ditari A2 CNN