Digjen 3 makina në rrugën “Donald Trump” në Kamzë

Publikuar më: 28/11/2022, ora 07:38
MB digjet makina e Policit VL frame 963 1024x576

Digjen 3 makina në rrugën “Donald Trump” në Kamzë

Publikuar më: 28/11/2022, ora 07:38

Tri makina janë dëmtuar rëndë nga flakët në orët e para të mëngjesit në rrugën “Donald Trump” në Kamzë.

Sipas të dhënave paraprake, fillimisht ka marrë flakë makina në pronësi të shtetasit D.M.dhe më pas u dëmtuan dhe dy mjetet e tjera të parkuara pranë.

Paraprakisht, dyshohet se është ngjarje aksidentale dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.