Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

Dy gabimet e Uruguait në golin e parë të Bruno Fernandes

Nga A2 CNN
28 Nëntor 2022, 22:43 | Futboll
Dy gabimet e Uruguait në golin e parë të Bruno Fernandes

Hair Zeqiri komentoi në “Murin magjik” golin e Bruno Fernandes, që i hapi rrugën fitores 2-0 të Portugalisë ndaj Uruguait.

“Gabimi i parë i lojtarëve të Uruguait është që nuk i bënë presionin e duhur Bruno Fernandesit kur mori topin dhe e lejuan që të kthehej. Mesfushori portugez kthehet shumë lehtë me fytyrë nga zona dhe bëhet shumë i rrezikshëm. Gabimi tjetër është i mbrojtësit të djathtë, që mban në lojë Cristianon”, shpjegon Zeqiri.

https://www.youtube.com/watch?v=Use3N8jYG5E

A2 CNN Livestream

Dita jonë