Analiza e golit të Koulibaly, që eliminoi Ekuadorin

Nga A2 CNN
29 Nëntor 2022, 22:27 | Futboll
Analiza e golit të Koulibaly, që eliminoi Ekuadorin

Hair Zeqiri komentoi në “Murin magjik” golin e Kalidu Koulibaly, që vulosi fitoren 2-1 të Senegalit ndaj Ekuadorit.

“Në goditjen standarde, duket sikur futbollistët ekuadorianë janë vendosur mirë, por Enner Valencia ka gabuar në spastrimin e topit, duke i dhënë asist kundërshtarit dhe Koulibali e pati të lehtë të shënojë”, shpjegoi Zeqiri.

https://www.youtube.com/watch?v=q4drJtlPaqQ

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli