Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

“Mesfusha është totalisht e paorganizuar”, analiza e golit të pësuar nga Gjermania

Nga A2 CNN
1 Dhjetor 2022, 22:26 | Futboll
“Mesfusha është totalisht e paorganizuar”, analiza e golit

Hair Zeqiri analizoi në “Murin Magjik” golin e barazimit të përkohshëm të Kosta Rikës ndaj Gjermanisë, që erdhi pas një kundërsulmi të shpejtë.

“Mbrojtja është e vendosur mirë, por mesfusha është totalisht e paorganizuar, ka lënë shumë hapësira. Në vijimin e aksionit, është mbrojtësi i djathtë gjerman ai që nuk e ndjek dhe nuk vjen në kohë për të shmangur golin e Tejedos”, shpjegoi Zeqiri.

https://www.youtube.com/watch?v=-GnYHChd06M

A2 CNN Livestream

Dita jonë