Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 89%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 11%
  • Lodhja fizike 0%

Si shpërdoroi Lukaku rastet që eliminuan Belgjikën

Nga A2 CNN
1 Dhjetor 2022, 23:01 | Aktualitet
Si shpërdoroi Lukaku rastet që eliminuan Belgjikën

Hair Zeqiri komenton në Murin Magjik një nga rastet e shumta të shpërdoruara nga sulmuesi belg Romelu Lukaku, që dënuan Belgjikën me daljen nga Botërori në Katar.

https://youtu.be/t9-L9VLIJJk

Mbrojtja e Kroacisë dukej e lodhur dhe nën presion, por rastet nuk u konkretizuan. “Kemi mbrojtjen e Kroacisë që edhe pse në kundërsulm po mundohen të vendosen, por jo ashtu siç duhet, mbrojtësi i majtë ishte ai që duhej mbyllur më shumë, dhe duket sikur nuk i intereson fare. Por Lukaku humbi padyshim një shans të artë”, analizon Zeqiri.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli