“Një nga më të bukurit e Botërorit”, analiza e golit të Freuler në “Murin magjik”

Nga A2 CNN
2 Dhjetor 2022, 22:41 | Futboll
“Një nga më të bukurit e Botërorit”, analiza e

Tefik Osmani komentoi në “Murin magjik” golin e Remo Freuler, që i dha Zvicrës fitoren 3-2 ndaj Serbisë.

“Një nga aksionet dhe golat më të bukur të këtij Botërori deri tani”, u shpreh Osmani.

https://www.youtube.com/watch?v=Lj5eZQv0pSA

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli