Aksident në rrugën Tiranë-Elbasan, ndërron jetë një person

Publikuar më: 3/12/2022, ora 19:39
aksidenti 1280x720

Aksident në rrugën Tiranë-Elbasan, ndërron jetë një person

Publikuar më: 3/12/2022, ora 19:39

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 17:30 në afërsi të Mulletit, pikërisht në aksin Tiranë-Elbasan, ku si pasojë e një përplasje me një automjet ka ndërruar jetë një person.

Identiteti i viktimës nuk bëhet ende i ditur, ndërkohë që drejtuesi i mjetit, shtetasi B.B. është marrë në pyetje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.