Sondazh: Të bëhesh i pasur në Shqipëri është:
  • E lehtë 10%
  • E vështirë 60%
  • E pamundur 30%

Analiza/ Dy momentet kyçe nga erdhi goli i Kane

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2022, 22:37 | Futboll
Analiza/ Dy momentet kyçe nga erdhi goli i Kane

Hair Zeqiri analizoi golin e dytë të Anglisë ndaj Senegalit në Murin Magjik, i cili erdhi pas një kundërsulmi dhe i dha një goditje të rëndë kundërshtarit.

https://youtu.be/_5uLnt8YybE

A2 CNN Livestream

Dita jonë