Analiza e golit që i hapi rrugë suksesit të Anglisë ndaj Senegalit

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2022, 22:21 | Futboll
Analiza e golit që i hapi rrugë suksesit të Anglisë ndaj

Tefik Osmani ka analizuar sesi ka ardhur goli i parë i Henderson ndaj Senegalit, i cili i hapi rrugën suksesit të Anglisë.

“Mbrojtësi i krahut të majtë dhe i qendrës duhet të jenë më të mbyllur. Gabimi tjetër është edhe humbja e mesfushorit”, tha Osmani.

https://youtu.be/-mv4qSOLk0E

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli