Analiza e një “kryevepre”

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2022, 23:00 | Futboll
Analiza e një “kryevepre”

Tefik Osmani analizoi në Murin Magjik golin e dytë të Mbappe ndaj Polonisë. Shpejtësi, teknikë dhe forcë, një kryevepër nga ylli francez.

https://youtu.be/84Id_AnmzPA

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli