Ngjarje e rëndë në Vlorë, plagosen babë e bir

Publikuar më: 4/12/2022, ora 21:50

Ngjarje e rëndë në Vlorë, plagosen babë e bir

Publikuar më: 4/12/2022, ora 21:50

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në qytetin e Vlorës. Mësohet se babë e bir janë plagosur me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 maji”, ndërsa dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, nga ku mësohet se djali ndodhet në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë Xhevdet Braushi, 62 vjeç dhe djali i tij Albion Braushi, 30 vjeç.