Analiza e golit që theu mbrojtjen e Koresë së Jugut

Publikuar më: 5/12/2022, ora 22:25

Analiza e golit që theu mbrojtjen e Koresë së Jugut

Publikuar më: 5/12/2022, ora 22:25

Tefik Osmani analizon në Murin Magjik golin e parë të Brazilit të realizuar nga Vinicius, i cili i hapi rrugë suksesit të seleçaos. Osmani u shpreh se gabimi ka ardhur nga mbrojtësi i qendrës dhe ai i djathtë.