Analiza e golit të Perisic, gabimet e rralla të Japonisë që e ndëshkuan

Nga A2 CNN
5 Dhjetor 2022, 22:59 | Futboll
Analiza e golit të Perisic, gabimet e rralla të Japonisë që

Tefik Osmani analizoi në Murin Magjik gabimet e mbrojtjes japoneze që u shfrytëzuan nga kroatët dhe u finalizuan me golin e Perisic, i cili e çoi ndeshjen në shtesë, aty ku ballkanasit u treguan më të saktë.

https://youtu.be/x8cfksec9q0

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu