Aksident me një të vdekur në unazën e madhe në Tiranë

Publikuar më: 6/12/2022, ora 18:37
policia naten aksident plagosje 868x579

Aksident me një të vdekur në unazën e madhe në Tiranë

Publikuar më: 6/12/2022, ora 18:37

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e së martës në unazën e madhe të Tiranës.

Policia bën të ditur se rreth orës 17:30, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.