Zjarr në një pallat në Tiranë

Publikuar më: 6/12/2022, ora 16:28

Zjarr në një pallat në Tiranë

Publikuar më: 6/12/2022, ora 16:28

Një apartament në katin e fundit të një pallati 4-katësh në Tiranë është përfshirë nga flakët pasditen e të martës. Zjarri është përhapur edhe në katet e mëposhtme. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mihal Grameno”.

Sipas informacioneve paraprake, në momentin e zjarrit nuk ka pasur persona brenda dhe as të lënduar. Ndërkohë ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit në këtë apartament, ndërsa vijojnë hetimet nga grupi hetimor.

Vijon…