Makina përfundon në greminë, humb jetën drejtuesja në Qafë Muzinë

Publikuar më: 9/12/2022, ora 12:22

Makina përfundon në greminë, humb jetën drejtuesja në Qafë Muzinë

Publikuar më: 9/12/2022, ora 12:22

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Qafë Muzinë.

Një mjet, i cili drejtohej nga një 50-vjeçare ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se ka humbur jetën drejtuesja e mjetit, Entela Bejko.

Shkak i aksidentit dyshohet lagështia në rrugë.