Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 37%

Surpriza e Tefik Osmanit, trofeu që u “ngrit” në studion e A2 CNN

Nga A2 CNN
10 Dhjetor 2022, 22:23 | Futboll
Surpriza e Tefik Osmanit, trofeu që u “ngrit” në studion e

Drejtori sportiv i klubit të Tiranës ka bërë një surprizë të këndshëm në emisionin dedikuar Botërorit të Katarit në A2 CNN, ku ka sjellë trofeun e fundit të fituar nga ekipi i kryeqytetit pak ditë më parë.

Tirana fitoi së fundmi Superkupën e Shqipërisë përballë Vllaznisë dhe kupa e këtij kompeticioni u vendos pranë asaj të fituesit të botërorit.

https://youtu.be/Svt0AbAMYyw

Debat - nga Alba Alishani