Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Analiza e golit të dytë të Mbappe, shpejtësi dhe goditje perfekte

Nga A2 CNN
18 Dhjetor 2022, 20:35 | Futboll
Analiza e golit të dytë të Mbappe, shpejtësi dhe goditje

Hair Zeqiri ka analizuar në Murin Magjik golin e dytë të realizuar nga Mbappe, i cili erdhi vetëm 2 minuta pas penalltisë dhe kapi të papërgatitur mbrojtjen e Argjentinës.

https://youtu.be/KMFdl6HH_mQ

Debat - nga Alba Alishani