Viti 2023 nis në temperatura të larta për Rita Orën

Publikuar më: 3/1/2023, ora 19:23

Viti 2023 nis në temperatura të larta për Rita Orën

Publikuar më: 3/1/2023, ora 19:23

Ditët e para të vitit 2023, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka vendosur t’i kalojë në temperatura të larta dhe pranë detit.

Ajo është “arratisur” në parajsën e St Barts në Karaibe, ndërsa ka postuar edhe disa foto nga pushimet e saj të nxehta.